Nově online katalog ojetých vozů, aktualní nabídka.

Individuální dovoz jakéhokoliv vozu na míru. Zadáte nám Vaši poptávku po konkrétním typu vozu, jeho obsahu, výkonu, výbavě a ceně a my Vám vybraný vůz najdeme a dovezeme za velmi příznivou cenu z jakékoliv země EU, včetně přihlášení a vyřízení veškerých formalit.

Defend Lock

Dlouholetá praxe potvrzuje, že základní metodou zabezpečení vozu stále zůstává i přes všechny vymoženosti elektroniky dobře a pevně mechanicky zamčený vůz.

To si uvědomují i pojišťovny, které poskytují při zabezpečení automobilu mechanickým zámkem řazení slevu na pojistném 5-20 %.
Návratnost investice se tak pohybuje od 2,4 do 4 let.

Mechanické zabezpečení Defend Lock je superstar mezi zámky řadicí páky - splňuje nejvyšší požadavky na bezpečnost.
Je masivně a pevně spojen s karosérií vozu a využívá unikátní patentovanou zámkovou vložku.
Obsluha zámků Defend Lock je velice snadná, neboť je lze zamknout pouhým pootočením a zatlačením zámkové vložky.
K odemknutí stačí lehké pootočení klíče s vlastním Defend Lock profilem.

Defend Alarm

Elektronika tvoří v oblasti zabezpečení aut důležitou nadstavbu mechanických zabezpečení.
Defend Alarm přitom nepatří mezi známé a používané alarmy, které jen upozorňují houkáním své okolí, ale představuje moderní zabezpečení, které aktivně chrání Váš vůz.

Defend Alarm zajišťuje upozorňování oprávněné osobě, která sama vyhodnotí situaci a udělá potřebné kroky k ochraně vozu. Systém využívá (jako Defend Locator) technologie umožňující komunikaci mezi řídící jednotkou vozu a majitelem vozu. Na trhu od 1. čtvrtletí 2008.

Řídící jednotka komunikuje přes GPRS, v případě narušení definovaných ochranných zón je majitel okamžitě informován o přímo na mobil v SMS.
Pomocí mobilu může majitel vozu také preventivně zjišťovat stav a polohu vozu.

© RudCars Autoservis Benešov nad Ploučnicí  |  Created by Webdesign 7 Tvorba www stránek  |  XHTML  |  CSS  |  Stats  |  Login

tomáš rudolf, rudcars, rud cars, cars, benešov nad ploučnicí, pneuservis, plnění a čištění klimatizace, autosklo, příprava automobilů na STK, autodoprava, geometrie osobních a dodávkových aut, nástřik spodků a dutin, montáž tažných zařízení